Wydarzenia Gry dla dzieci

Owady. Świat wokół nas. Edukacyjne memo

Wydarzenia - Gry dla dzieci

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu i okolicy

Szalony weekend z Angry Birds!

4. października 2014 r. sobota - 5. października 2014 r. niedziela
Potrafiący nieźle przyspieszyć żółty zwierzak, eksplodujący czarny bohater, a może klasyczny, lecący po łuku czerwony ptak – którą postacią kultowej gry Angry Birds najlepiej trafia się do celu? Sprawdzą to najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki, którzy w najbliższy weekend będą mogli zdobyć cenne punkty, niszcząc drewniane konstrukcje za pomocą pluszowych, rozsierdzonych ptaszyn.
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Bitwa o Chimę w Galerii Malta

4. października 2014 r. sobota - 5. października 2014 r. niedziela
Wraz ze zbliżającym się weekendem nadciąga wielka bitwa, która zadecyduje o dalszych losach krainy Chima, zaatakowanej przez Sir Fangara i jego lodowych łowców. Lód czy Ogień? Każdy, kto w dniach 4-5 października odwiedzi Galerię Malta będzie mógł zadecydować, komu sprzyja i zaangażować się w pomoc jednej ze stron konfliktu poprzez budowę własnego pojazdu bojowego. Oprócz tego, na małych i dużych czeka wiele atrakcji, między innymi przejażdżka nowymi speedorami i tworzenie niezwykłej mozaiki LEGO.

Nie przegap - Gry dla dzieci

Owady. Świat wokół nas. Edukacyjne memo

19. września 2014 r. piątek - 10. października 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Dla wszystkich, którzy polubili memo PTAKI. ŚWIAT WOKÓŁ NAS mamy bardzo dobrą wiadomość: na rynku pojawiła się właśnie druga część serii poświęcona polskim owadom. Jest się czym zachwycać, w pudełku z memo OWADY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS znajdziemy piękne kolory, łamiące język nazwy i wiele niespodzianek!

Proste Życie w 21 dni

październik