Wydarzenia Filmy dla dzieci

Filmy i bajki dla Dzieci w Poznaniu

Wakacje w Rialto

24. lipca 2014 r. czwartek
Zapraszamy na nasz wakacyjny cykl - Wakacje w Rialto - w tym tygodniu seanse Czarnoksiężnika z Oz. Powrót Dorotki oraz Robaczki z Zaginionej Doliny.
Atrakcje dla rodzin w Poznaniu

Rodzinne popołudnie na Rybakach w ramach Kina na Rybitwach

26. lipca 2014 r. sobota
W ramach finału miesiąca Kina na Rybitwach (u zbiegu ul. Rybaki i Strzałowej) zapraszamy całe rodziny, zwłaszcza najmłodszych na dodatkowe atrakcje. W sobotę oprócz tradycyjnego wieczornego seansu filmowego już od godziny 17:00 warsztaty artystyczne, o 18:00 puszczanie wielkich baniek mydlanych, a o 18:30 kolorowe skręcane balony dla każego! Oprócz tego jarmark bukinistyczny, ciasta domowe i wiele innych atrakcji dla dużych i małych.
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Lipcowe Poranki z bohaterami Twoich ulubionych bajek!

26. lipca 2014 r. sobota - 27. lipca 2014 r. niedziela
Lipcowe Poranki o 10.00 w Multikinie z bohaterami Twoich ulubionych bajek! W lipcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5 roku życia na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.00 dzieci zobaczą bohaterów swoich ulubionych bajek: "Kraina Lodu", "Ralph Demolka", "Hotel Transylwania" oraz "Minionki rozrabiają'.
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Lipcowe Poranki z Barbie - królową morskich fal!

26. lipca 2014 r. sobota - 27. lipca 2014 r. niedziela
Lipcowe Poranki o 12.00 w Multikinie z Barbie - królową morskich fal! W lipcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 Barbie przeniesie najmłodszych kinomanów do swojego podwodnego świata.

Nie przegap - Filmy dla dzieci

Twórcy filmów dla dzieci poszukiwani

24. czerwca 2014 r. wtorek - 24. lipca 2014 r. czwartek
Masz pomysł na film dla dzieci? Stowarzyszenie Nowe Horyzonty ogłasza nabór na warsztaty dla autorów scenariuszy, pisarzy, filmowców i reżyserów, którzy chcą robić dobre kino dla młodych. Warsztaty FILMS FOR KIDS.Pro to pierwszy taki program w Europie.
Pszczółka Maja - Operacja dżdżownicy Magdy

10. lipca 2014 r. czwartek - 30. lipca 2014 r. środa
Pszczółka Maja to serial animowany dla dzieci, cieszący się ogromnym powodzeniem na całym świecie. W umiejętny sposób przemyca on wiele wiedzy przyrodniczej, w tym informacje o zwyczajach i życiu owadów.
Karol, który został świętym - DVD

10. lipca 2014 r. czwartek - 30. lipca 2014 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Pierwszy film dla dzieci o JANIE PAWLE II, który w atrakcyjnej formule kina familijnego, łącząc animację, materiały archiwalne i kino aktorskie, opowiada o dzieciństwie i młodości Ojca Świętego - Papieża wszystkich dzieciaków.
Przygody Słoniczki Elli - Duch drużyny na DVD

10. lipca 2014 r. czwartek - 1. sierpnia 2014 r. piątek
Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem.

Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!
lekkie przenośne siedzisko samochodowe dla dzieci 4-11 lat o wadze 15-36 kg, mieści się w damskiej torebce !
cena: 159 zł

lipiec