Wydarzenia Filmy dla dzieci

Wydarzenia - Filmy dla dzieci

Poranki Rodzinne

25. października 2014 r. sobota
Wybieramy animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 50 minut i wzbogacany jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

Eurobajka - Wakacje Mikołajka

26. października 2014 r. niedziela
Kino Rialto zaprasza dzieci na spotkanie z bajkami. Eurobajka jest porankiem filmowym dla dzieci od 3 do 7 lat. W niedzielę zapraszamy na film "Wakacje Mikołajka".

Festiwal Księżniczek Disneya w Multikinie

25. października 2014 r. sobota - 26. października 2014 r. niedziela
Najsłynniejsze animacje Disneya z niezapomnianymi przygodami ulubionych bohaterek powracają na wielki ekran. W każdą sobotę i niedzielę o 12:00 w kinach sieci Multikino będziemy przypominać opowieści o odwadze, poświęceniu, marzeniach, przyjaźni i miłości w czterech arcydziełach studia Disneya: "Pięknej i Bestii 3D", "Małej syrence", "Zaplątanych 3D" i "Krainie lodu".

Październikowe poranki z Lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi w Multikinie

25. października 2014 r. sobota - 26. października 2014 r. niedziela
Wyjątkowa podróż trwa podczas październikowych Poranków o 10.30 z Lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi w Multikinie! Wsiąść do pociągu... nie byle jakiego! Wszystkie dzieciaki zapraszamy na kontynuacje wyjątkowej podróży z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzów był zadowolony z niezwykłej przejażdżki.

Nie przegap - Filmy dla dzieci

Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu

Festiwal ALE KINO! nadlatuje

15. października 2014 r. środa - 31. października 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
30 listopada rozpocznie się 32. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu. Tegoroczny Festiwal potrwa do 7 grudnia, a w jego programie znajdą się najciekawsze filmy z całego świata, reprezentujące bogactwo i różnorodność kina dla dzieci i młodzieży. 15 września zakończył się nabór filmów do selekcji konkursowej Ale Kino! Do tegorocznej edycji Festiwalu zgłoszono 250 filmów pełnometrażowych i niemal 400 filmów krótkometrażowych. Trwają intensywne prace komisji selekcyjnej. Pełen program zostanie ogłoszony 4 listopada.
32. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!

Platynowe Koziołki dla Pana Kleksa

15. października 2014 r. środa - 31. października 2014 r. piątek
Nagrodę specjalną 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! – Platynowe Koziołki – Organizatorzy Festiwalu postanowili przyznać Krzysztofowi Gradowskiemu za zrealizowanie jednego z największych przebojów w historii polskiego kina dla dzieci – cyklu o Akademii Pana Kleksa. Uzasadnienie Organizatorów Festiwalu Ale Kino!: "Kiedy trzydzieści lat temu "Akademia Pana Kleksa" wchodziła do kin, ulice przed tymi kinami były szare i beznadziejne, a sklepy puste. Jedna z Polskich Kronik Filmowych z tamtego roku zaczyna się od dramatycznego materiału, informującego o rynkowych problemach z... gumą do majtek.
Belle karmi psiaki

15. października 2014 r. środa - 7. listopada 2014 r. piątek
Bella jest nie tylko piękna, ale ma również wielkie serce. Z miłości do innych psiaków zaangażowała się w akcję karmimypsiaki.pl. Bella i Sebastian to opowieść o niezwykłej przyjaźni chłopca i psa. To również wspaniała lekcja pokory i zrozumienia dla drugiej istoty.
Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

17. października 2014 r. piątek - 9. listopada 2014 r. niedziela
premiera: 17.10.2014 Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele są ekranizacją bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów.
Królowa Śniegu na DVD

23. października 2014 r. czwartek - 18. listopada 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena już na DVD!

Proste Życie w 21 dni
naferie_wyd_300x50_221014
Oferujemy produkty wspomagające rozwój dziecka. Zapraszamy!
Ciepłe kurtki i kombinezony teraz w super cenach!
Deska sedesowa wolnoopadająca przyjazna dla dzieci

październik