Wydarzenia Filmy dla dzieci

Kino Rialto dla Dzieci - Sekrety morza

23. maja 2015 r. sobota - 24. maja 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Zapraszamy najmłodszych miłośników kina na cykl Eurobajka na film dla dzieci oraz przedstawiamy repertuar na weekend z okazji Dnia Dziecka!
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Poranki dla Dzieci

24. maja 2015 r. niedziela
Zapraszamy na kolejne spotkanie z polskimi kreskówkami ze Studia Filmów Rysunkowych z Bielska Białej. Cała rodzina będzie mogła wybrać się w podróż po tajemnicach Cywilizacji. Zobaczymy jak wynaleziono koło, telefon a nawet samolot. Będziemy ścigać się z pierwszymi biegaczami i rysować pierwsze projekty architektoniczne.

Miś o karmelowym,długim futerku, na szyi ma bandankę a na głowie nosi czapkę z daszkiem.
Piękny, metalowy samolot na pedały dostarczy Twojemu dziecku wiele radości i frajdy!
Oddychające buciki. Cholewka: skóra i tkanina.
cena: 169 zł 259 zł
Piękna, stylowa linia, metaliczny połysk karoserii i te srebrne dodatki sprawiają, że dziecko poczuje się w nim, jak prawdziwy superkierowca!
Skrętna przednia oś, powleczone gumą koła, ergonomiczna, dostosowana do potrzeb dziecka wysokość i przepiękny...
granatowe buty z elementami w kolorach fluo
cena: 119 zł

try this top-modelz