Wydarzenia Filmy dla dzieci

Wakacyjne kino dla Dzieci w Poznaniu

Robin Hood w muzeum

31. lipca 2014 r. czwartek
Nominowaną za ścieżkę dźwiękową do Oscara i nagrody Grammy klasyczną bajkę Walta Disneya pt. "Robin Hood" z 1973 roku będzie można obejrzeć w ramach kina wakacyjnego w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu w najbliższy czwartek o godz. 12.00 (31 lipca). Po projekcji dzieci zapraszamy na bezpłatne warsztaty!
Filmy i bajki dla Dzieci w Poznaniu

Wakacje w Rialto

1. sierpnia 2014 r. piątek - 3. sierpnia 2014 r. niedziela
Zapraszamy na nasz wakacyjny cykl - Wakacje w Rialto - w tym tygodniu seanse "Tarzan. Król dżungli". Podczas katastrofy lotniczej giną rodzice głównego bohatera a on sam trafia do dżungli. Będzie on musiał stawić czoła chciwemu prezesowi firmy GreystokeEnergies, która wcześniej należała do jego rodziców.

Nie przegap - Filmy dla dzieci

Pszczółka Maja - Operacja dżdżownicy Magdy

10. lipca 2014 r. czwartek - 30. lipca 2014 r. środa
Pszczółka Maja to serial animowany dla dzieci, cieszący się ogromnym powodzeniem na całym świecie. W umiejętny sposób przemyca on wiele wiedzy przyrodniczej, w tym informacje o zwyczajach i życiu owadów.
Karol, który został świętym - DVD

10. lipca 2014 r. czwartek - 30. lipca 2014 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Pierwszy film dla dzieci o JANIE PAWLE II, który w atrakcyjnej formule kina familijnego, łącząc animację, materiały archiwalne i kino aktorskie, opowiada o dzieciństwie i młodości Ojca Świętego - Papieża wszystkich dzieciaków.
Przygody Słoniczki Elli - Duch drużyny na DVD

10. lipca 2014 r. czwartek - 1. sierpnia 2014 r. piątek
Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem.

simba_300x250_280714
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!
lekkie przenośne siedzisko samochodowe dla dzieci 4-11 lat o wadze 15-36 kg, mieści się w damskiej torebce !
cena: 159 zł

lipiec