Wydarzenia Filmy dla dzieci

Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Kwietniowe Poranki z Noddym, Jessem, Rajdkiem oraz Dudusiem Wesołkiem

19. kwietnia 2014 r. sobota - 20. kwietnia 2014 r. niedziela
W kwietniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe przygody Noodiego, Jessa, Rajdka oraz Dudusia Wesołka. Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Kwietniowe Poranki w Multikinie z Barbie! Premierowo Perłowa Księżniczka!

19. kwietnia 2014 r. sobota - 20. kwietnia 2014 r. niedziela
W kwietniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do świata Barbie. Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.
Amazonia. Przygody małpki Sai w kinach!

25. kwietnia 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Niezwykła przygoda z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny! Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Nie przegap - Filmy dla dzieci

Kolekcja V-lovers

1. kwietnia 2014 r. wtorek - 21. kwietnia 2014 r. poniedziałek
7 marca do sprzedaży trafił pierwszy tom "Kolekcji V-lovers". Ta 16-tomowa edycja powstała z myślą o fanach serialu Disney Channel "Violetta". W każdym tomie V-lovers znajdą książkę z newsami o bohaterach i aktorach, niepublikowane dotąd materiały związane z Violettą oraz 5 odcinków serialu z pierwszego sezonu na DVD.
Zajęcia nie tylko dla Dzieci w Poznaniu

Kwiecień w Głośnej

3. kwietnia 2014 r. czwartek - 29. kwietnia 2014 r. wtorek
W marcu czekają nas trzy duże festiwale: Short Waves, Inwazja Barbarzyńców oraz Dni Baskijskie! Zapraszamy zatem na projekcje filmów, spotkania czy panele.
Gabriel od w kinach!

11. kwietnia 2014 r. piątek - 5. maja 2014 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
"Wrócą lepsze dni ktoś spełni Twoje sny" - Anima-Pol i Best Film zapraszają na seanse "Gabriela", który 11 kwietnia wejdzie do polskich kin. To nagradzany na wielu międzynarodowych festiwalach polski film familijny ze Zbigniewem Zamachowskim, Krzysztofem Globiszem i Pawłem Królikowskim oraz młodymi aktorami: Janem Rotowskim i Natanem Czyżewskim.