Wydarzenia Filmy dla dzieci

Kino dla Dzieci w Poznaniu

Poranki Rodzinne w Kinie Muza

20. grudnia 2014 r. sobota
Poranki Rodzinne to kultowe już spotkania w kinie Muza. Maluchy wraz z rodzicami i dziadkami oglądają bajki, które dla starszego pokolenia są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu.
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Eurobajka - Gdzie jest Gwiazdka?

21. grudnia 2014 r. niedziela
Kino Rialto zaprasza dzieci na spotkanie z bajkami. Eurobajka jest porankiem filmowym dla dzieci od 3 do 7 lat. W niedzielę zapraszamy na film "Gdzie jest Gwiazdka?".
Kino dla Dzieci w Poznaniu

Dzieciaki przed ekrany! Fascynujący grudzień w Muzie

21. grudnia 2014 r. niedziela
Kino Muza zaprasza w każde niedzielne południe dzieci w wieku od 5 do 9 lat na specjalne seanse filmowe. W repertuarze znajda sie filmy starannie wyselekcjonowane i dobrane do wieku młodych widzów.

Grudniowe Poranki w Multikinie ze świąteczną Opowieścią Wigilijną

20. grudnia 2014 r. sobota - 21. grudnia 2014 r. niedziela
W grudniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 najmłodsi kinomani będą poczuć ducha Bożego Narodzenia oglądając piękną animowaną wersję klasycznej opowieści Charlesa Dickensa – "Opowieść wigilijna". Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Grudniowe Poranki w Multikinie ze Słoniczką Elli, Tree Fu Tomem i wesołym Dudusiem

20. grudnia 2014 r. sobota - 21. grudnia 2014 r. niedziela
W grudniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki serii "Przygody słoniczki Elli", "Tree Fu Toma" oraz "O! Rety! Psoty Dudusia Wesołka". Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Nie przegap - Filmy dla dzieci

Pięć kroków do dobrego kina

28. listopada 2014 r. piątek - 21. grudnia 2014 r. niedziela
Zastanawiasz się, jak z repertuaru kinowego wybrać dobrą propozycję dla twojego dziecka? Sprawdź pięć prostych wskazówek, które sprawią, że zwykłe oglądanie filmu zamieni się we wspaniałą rodzinną przygodę.
Ratujmy Mikołaja na DVD

6. grudnia 2014 r. sobota - 28. grudnia 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Gwiazdkowa komedia dla całej rodziny z mnóstwem piosenek i Krzysztofem Kowalewskim w roli najbardziej ulubionego Świętego wszystkich dzieciaków. Biegun Północny ma kłopoty. Gwiazdka pod znakiem zapytania. Ktoś porwał Świętego Mikołaja!
Kino Orange dla rodzin

Filmy dla całej rodziny w grudniowej trasie Kina Orange

1. grudnia 2014 r. poniedziałek - 31. grudnia 2014 r. środa
W grudniu Kino Orange odwiedzi kolejne kilkanaście miejscowości w całej Polsce. Oprócz największych hitów tej jesieni – "Bogowie", "Miasto 44", "Obywatel" i "Interstellar", przygotowane zostały także propozycje dla całej rodziny. Wyświetlane będą nowe tytuły kina familijnego - zaplanowano pokazy specjalne najnowszej koprodukcji Orange "Serce, serduszko", a w świąteczny klimat wprowadzi widzów komedia "Uwolnić Mikołaja". Obok nich w repertuarze znalazły się filmy animowane – "Piorun i magiczny dom", "7 krasnoludków ratuje śpiącą królewnę" oraz "Pinokio".
Królowa Śniegu 2 w kinach!

18. grudnia 2014 r. czwartek - 7. stycznia 2015 r. środa
Kolejne spotkanie z bohaterami najpiękniejszej baśni H. Ch. Andersena, która zdobyła serca widzów polskich kin. Kai, Gerda i gadatliwy troll powracają na ekrany w pełnej przygód i humoru animowanej komedii dla całej rodziny.

Darmowy e-book dla Ciebie
Rabat 10% od 26.11 do 6.12 - Zapraszamy do skorzystania z rabatu na zabawki drewniane z kuponem 10Drewno
Oferujemy pomysłowe artykuły, które pozwolą stworzyć piękne dzieła.

grudzień