Wydarzenia Filmy dla dzieci

Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Eurobajka

1. lutego 2015 r. niedziela
Kino Rialto zaprasza dzieci na spotkanie z bajkami. W niedzielę "Bella i Sebastian".
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Styczniowe i lutowe Poranki z małym Bodziem i innymi mieszkańcami planety Agi Bagi!

31. stycznia 2015 r. sobota - 1. lutego 2015 r. niedziela
W styczniu i lutym w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowy projekt "Agi Bagi". Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji. W styczniu i lutym o 10.30 Multikino zaprasza na przygody z mieszkańcami planety "Agi Bagi".
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Spotkania z Pingwinami z Madagaskaru

1. lutego 2015 r. niedziela
Czy wiesz kto wchodzi w skład najbardziej elitarnej grupy tajnych agentów na świecie? Kto lubi przygody? Potrafi zrobić coś z niczego i ma miliony wielbicieli na całym globie? Aby poznać historię najwspanialszych szpiegów wszechczasów nie musisz grzebać w archiwach. Przygotuj się na niezapomnianą i pełną humoru przygodę. Do akcji znów wkraczają asy wywiadu: Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper. Każde dziecko marzy aby być tajnym agentem. Teraz jest niepowtarzalna szansa, aby zmierzyć się z pragnieniami i przygotować do kolejnej misji ratowania świata. Wstąpcie do wyjątkowej grupy wywiadowczej.

Nie przegap - Filmy dla dzieci

Barbie: Super księżniczki

22. stycznia 2015 r. czwartek - 10. lutego 2015 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Wspaniała animacja dla najmłodszych. Przygotujcie się na siłę dziewcząt! Barbie™ wciela się tym razem w postać w Kary™, współczesnej księżniczki.

Darmowy e-book dla Ciebie
Oferujemy masy, które nigdy się nie znudzą. Sprawdź!

styczeń

turn to company suggesting best penny stocks to buy now in no time

swiss cheap replica watchesreplica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk