Wydarzenia - Filmy dla dzieci

Filmy i bajki dla Dzieci w Poznaniu

Wakacje w Rialto

25. sierpnia 2014 r. poniedziałek - 27. sierpnia 2014 r. środa
Zapraszamy na nasz wakacyjny cykl - Wakacje w Rialto - w tym tygodniu "Samoloty" oraz "Wakacje Mikołajka". Koniec szkoły to najszczęśliwszy dzień w roku dla Mikołajka i paczki jego oddanych przyjaciół. Wystarczy spakować walizki i można ruszać w wymarzoną wakacyjną podróż. A ta zaprowadzi bohatera w sam środek malowniczej Bretanii. Wszędzie, gdzie pojawi się Mikołajek, czeka go moc niezapomnianych przygód.
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Sierpniowe Poranki z Miriam

30. sierpnia 2014 r. sobota - 31. sierpnia 2014 r. niedziela
Sierpniowe Poranki o 10.15 w Multikinie z "Miriam" – bohaterką serialu lalkowego dla dzieci w wieku przedszkolnym. W sierpniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.15 dzieci zobaczą "Miriam" i jej nietuzinkowe przygody. Poranki o 10.15 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.
Bajki dla Dzieci w Poznaniu

Wakacyjne Poranki z bohaterami Twoich ulubionych bajek

30. sierpnia 2014 r. sobota - 31. sierpnia 2014 r. niedziela
Wakacyjne Poranki w sierpniu o 11.30 w Multikinie z bohaterami Twoich ulubionych bajek! W sierpniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5 roku życia na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 11.30 dzieci zobaczą bohaterów swoich ulubionych bajek: "Happy Feet 2", "Piłkarzyki rozrabiają", "Piraci!", "Skubani" oraz "Uniwersytet Potworny".

lekkie przenośne siedzisko samochodowe dla dzieci 4-11 lat o wadze 15-36 kg, mieści się w damskiej torebce !
cena: 159 zł
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!

sierpień