egmont_belka_080216

Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Warsztaty rodzinne w Poznaniu

Warsztaty artystyczne dla rodziców z dziećmi w wieku od 1-3 lat

10. lutego 2016 r. środa
Zapraszamy rodziców z dziećmi na warsztaty wprowadzające dzieci w społeczny świat przedszkolny. Podczas dwugodzinnego spotkania będzie czas na wspólne śpiewy, zabawy w kole, zabawę swobodną dzieci oraz ..działania twórcze dorosłych. Podczas spotkań rodzice będą mogli na chwilę oderwać oczy od dzieci i podziałać twórczo. Zrobimy własnoręcznie zabawkę, poduszeczkę lub coś dla domu.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Rozwojowe Grupy Zabawowe in English!

11. lutego 2016 r. czwartek
Zapraszamy serdecznie na kolejny cykl 10 zajęć Rozwojowych Grup Zabawowych dla dzieci od 18 mc do 3 lat, prowadzonych w JĘZYKU ANGIELSKIM! Warsztaty odbywają się w formie grupowych zajęć wielozmysłowych, gdzie ideą przewodnią jest PERSPEKTYWA DZIECKA i WSPÓLNA zabawa Dzieci i opiekunów. Zapraszamy na zabawy ruchowe angażujące zmysł równowagi oraz zabawy edukacyjne i rozwojowe pobudzające zmysł wzroku, słuchu, dotyku, węchu.
Ceramika dla Dzieci w Poznaniu

Regularne zajęcia z ceramiki dla dzieci

12. lutego 2016 r. piątek
Zapraszamy do Glinianej Kuli na regularne zajęcia z ceramiki. Podczas spotkań w kameralnej atmosferze, wykonujemy z dziećmi ceramikę ozdobną i użytkową. Bawimy się gliną, zdobimy ją gdy jest już wypalona, słuchamy miłej muzyki i rozmawiamy o tym, co nas zachwyca i inspiruje.
Walentynki w Poznaniu

Walentynki w Ogrodzie Jordanowskim Nr 2

12. lutego 2016 r. piątek
Walentynki w Ogrodzie Jordanowskim Nr 2 to wspaniała zabawa z konkursami tematycznymi, śpiewaniem lirycznym, warsztatami plastycznymi "Serce na patyku".
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Strefa Zabawy - Lamelka i sposób na nudę

13. lutego 2016 r. sobota
Warsztaty literacko-plastyczne. Lamelka Gałązka to bardzo wesoła dziewczynka. Kiedy się urodziła, pan doktor powiedział jej rodzicom: "Mają państwo dwa kilogramy i siedemdziesiąt trzy gramy szczęścia". Mając sześć lat, za każdym razem, gdy wracała z podwórka, wyglądała jak siedem nieszczęść. Pierwszy raz zakochała się, kiedy miała cztery lata. Eryk był chudy jak patyk i zamiast "rurka" mówił "kulka". Podczas warsztatów powstaną gazetowe zabawki. W czasie zajęć dzieci pozostają pod opieką prowadzących.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Walentynkowe warsztaty dla dzieci - pyszne pralinki dla ukochanej osoby

13. lutego 2016 r. sobota
Cafe Leniwiec zaprasza dzieci na niezwykłe warsztaty, podczas których będziemy komponować kolorowe i pyszne czekoladki z dodatkami, a następnie zapakujemy je wg własnego pomysłu. Stwórz pyszny walentynkowy upominek i baw się z nami. Zajęcia w Leniwcu to wspaniała okazja do wspólnej zabawy dla całej rodziny. Na nasze warsztaty zapraszamy dzieci w różnym wieku - najmłodszym artystom (3-letnim) będą pomagać rodzice, a starsi na pewno zaskoczą nas swoimi pomysłami.
Walentynki w Poznaniu

Rodzinne i kreatywne walentynki w Concordia Design

13. lutego 2016 r. sobota
Zbliżający się weekend został w Concordia Design zaplanowany z myślą nie tylko o najmłodszych – tym razem centrum designu proponuje aktywności dla dzieci wraz z rodzicami oraz babciami! Walentynki to przecież najlepszy czas, żeby spędzić więcej czasu z najbliższymi – dlaczego nie w kreatywny, twórczy sposób?
Walentynki w Poznaniu

Zapraszamy Małych i Dużych na Walentynkowe warsztaty

14. lutego 2016 r. niedziela
Na warsztaty zapraszamy dzieci (wnuczki, córki, siostry, kuzynki, wnuków, synów, braci kuzynów) i dorosłych (mamy, babcie, ciocie, ojców, dziadków i wujków).
Walentynki w Poznaniu

Walentynkowa Rodzinna Niedziela

14. lutego 2016 r. niedziela
Concordia Design udowadnia, że walentynki można świętować także wspólnie z całą rodziną – np. wykonując własnoręcznie kartkę walentynkową i przelewając uczucia na papier! W końcu każda okazja jest dobra, żeby podarować sobie coś miłego, w szczególności, jeżeli jest to coś wykonanego własnoręcznie – wtedy radość z prezentu jest przecież podwójna!

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Nowości warsztatowe dla szkół w Słodkim Czary Mary z nagrodami

4. lutego 2016 r. czwartek - 10. lutego 2016 r. środa
Rynek, Wrocławska 12, Tel. 511 592 919. Poznańska Manufaktura Lizaków i Cukierków Słodkie Czary Mary serdecznie zaprasza.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Nowy nabór na warsztaty edukacyjne dla dzieci

2. lutego 2016 r. wtorek - 14. lutego 2016 r. niedziela
Pracownia Edukacyjna Wiatrak ogłasza nowy nabór dzieci w wieku 6-12 lat na cykle warsztatów:
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Tajemniczy Ogród jordanowski - warsztaty literacko- plastyczne zakończone konkursami

1. lutego 2016 r. poniedziałek - 29. lutego 2016 r. poniedziałek
"Tajemniczy Ogród Jordanowski"- warsztaty literacko- plastyczne dla szkół podstawowych "Tajemniczy Ogród Jordanowski" to czytelnicza wędrówka szlakiem ulubionych bohaterów książkowych. Ogród Jordanowski Nr 2 zaprasza szkoły podstawowe, klasy III na warsztaty literacko - plastyczne zakończone konkursami z nagrodami: "Moja ilustracja" i "Konkurs pięknego, głośnego czytania". Celem jest popularyzacja czytelnictwa, umiejętność odpowiedniej interpretacji tekstu wyrażone poprzez głośne czytanie i ilustrację.
Organizacja urodzin dla Dzieci w Poznaniu

Urodziny z robotami TwojRobot.pl

18. stycznia 2016 r. poniedziałek - 29. lutego 2016 r. poniedziałek
Dzieci budują roboty według tematu przewodniego, potem je programują żeby zaczęły się poruszać, a na końcu jest czas na szaloną zabawę z robotami !!! Rozgrywamy mecz piłkarski wcielając się w swoje ulubione drużyny, walczymy robotami na ringu o tytuł mistrza MMA lub projektujemy pokaz mody i wysyłamy nasze robo-uczestniczki na czerwony dywan. Dla wielbicieli minionków mamy roboty które z prędkością dźwięku pokonują podziemne trasy, a dla fanów szybkich samochodów wyścigi robo-formuły 1.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Weekendowe Warsztaty z Manufakturą

5. lutego 2016 r. piątek - 29. lutego 2016 r. poniedziałek
W każdy weekend o godzinie 11:00 odbywają się warsztaty inne niż karmelowe przed pokazem o 12:30. Tematycznie: historia koziołków poznańskich, wypiek i zdobienie mazurków, wypiek i zdobienie muf fin, szaszłyki z pianek, wata cukrowa frajda na miejscu i na wynos. Informacje i zapisy na warsztaty w danym tygodniu na telefon. Słodko zapraszamy.
Organizacja urodzin dla Dzieci w Poznaniu

Urodzinki dla dzieci

9. lutego 2016 r. wtorek - 29. lutego 2016 r. poniedziałek
Nasza pracownia organizuje artystyczne urodzinki dla dzieci z ceramiką i innym rzemiosłem. Zabawy odbywają się w naszym lokalu lub w domu solenizanta. Z pewnością będą to niezapomniane przeżycia dla Państwa i dzieci. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.
Robotyka dla Dzieci w Poznaniu

Mali poznaniacy skonstruują własne roboty!

7. lutego 2016 r. niedziela - 24. kwietnia 2016 r. niedziela
Mali poznaniacy będą uczyć się projektowania w 3D i programowania własnoręcznie skonstruowanych robotów! Podczas warsztatów w Concordia Design najmłodsi nauczą się podstaw specjalistycznych programów i samodzielnie będą wymyślać i projektować najśmielsze i najciekawsze przedmioty. Concordia Design wierzy w kreatywny i projektowy potencjał najmłodszych, dlatego zajęcia z robotyki i projektowania 3D realizuje już od kilku sezonów. Tym razem jednak to właśnie projektowanie graficzne i robotyka to najważniejsze pozycje w zimowo-wiosennym rozkładzie jazdy dla najmłodszych!
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter