Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty w przedświąteczne dni wolne od szkoły

22. kwietnia 2014 r. wtorek
Zastanawiasz się co Twoje dziecko będzie robiło przed świętami w dni wolne od szkoły? Szukasz dla niego inspirującego zajęcia? Nie masz z kim zostawić malucha, albo musisz zrobić przedświąteczne zakupy?
Warsztaty przedświąteczne dla Dzieci w Poznaniu

W dni wolne od szkoły - wyplatamy koszyczek i filcujemy

22. kwietnia 2014 r. wtorek
W dni wolne od szkoły (17, 18 i 22 kwietnia) zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty wyplatania koszyczków, a po świętach filcowania na mokro. Można w twórczy i przyjemny sposób spędzić czas w dniach, kiedy nie ma już lekcji. Jest to tez idealna okazja, aby zrobić dla kogoś bliskiego upominek wielkanocny.
Atrakcje dla Dzieci w Teatrze Wielkim w Poznaniu

Kopciuszek - premiera w Teatrze Wielkim i towarzyszące jej wydarzenia dla dzieci

23. kwietnia 2014 r. środa
Kopciuszek do muzyki Sergiusza Prokofiewa jest jednym z najpiękniejszych dzieł baletowych. Muzyczno-taneczna wizja bajki Charlesa Perraulta nawiązuje fabułą do powszechnie znanej opowieści o tytułowej sierocie, złej Macosze i jej złośliwych córkach, dobrej Wróżce, Księciu i Królu.
Światowy Dzień Książki

Spacer z przewodnikiem Książkowy fyrtel i warsztaty twórcze z okazji Światowego Dnia Książki

23. kwietnia 2014 r. środa
23 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji, Fundacja ARS oraz Wydawnictwo Miejskie Posnania przygotowały tydzień atrakcji dla najmłodszych (23-30.04).
Warsztaty edukacyjne dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty - Czerwony - gra w kolory

26. kwietnia 2014 r. sobota
Warsztaty edukacyjne dla dzieci w wieku 3-6 lat. Celem warsztatów jest edukacja, która poprzez formę interaktywnej zabawy zapoznaje dzieci z symboliką koloru czerwonego.
Rodzinna Niedziela w Concordia Design w Poznaniu

Guzikowe kolaże

27. kwietnia 2014 r. niedziela
Czy Twoje dzieci lubią eksperymentować? Czy nudzą im się już kredki i pisaki? A może, podczas zajęć plastycznych, lubią sięgać po wyjątkowe, nieoczywiste materiały?

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Zajęcia nie tylko dla Dzieci w Poznaniu

Kwiecień w Głośnej

3. kwietnia 2014 r. czwartek - 29. kwietnia 2014 r. wtorek
W marcu czekają nas trzy duże festiwale: Short Waves, Inwazja Barbarzyńców oraz Dni Baskijskie! Zapraszamy zatem na projekcje filmów, spotkania czy panele.
Specjalne warsztaty i spacery dla grup szkolnych

7. kwietnia 2014 r. poniedziałek - 30. kwietnia 2014 r. środa
Jako wydarzenia towarzyszące wystawie "Warszawa, Warsze" uruchomiliśmy specjalne powiązane tematycznie zajęcia dla grup szkolnych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Polecamy!
Pracownie dla dzieci w Poznaniu

Zajęcia dla dzieci

2. stycznia 2014 r. czwartek - 27. czerwca 2014 r. piątek
ODK Orbita zaprasza na zajęcia cykliczne: nauka gry na instrumentach dla dzieci, zumba dla dzieci i zumba dla młodzieży, teatr, zajęcia w sekcji szachowej, zajęcia z rękodzieła dla dzieci, pracownia plastyczna.

zrelaksowanamama_300x250_100414
Internetowe warsztaty dla zestresowanych Mam
Kreatywne zabawki, które wpłyną pozytywnie na rozwój Twojego dziecka.

kwiecień