Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Wakacyjne zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Antypody, czyli co jest z drugiej strony globusa

5. sierpnia 2015 r. środa
Wydarzenie w ramach programu edukacyjnego towarzyszącego wystawie ZNAKI I ŚLADY. WSPÓŁCZESNA SZTUKA ABORYGEŃSKA.

Wielozmysłowe warsztaty kulinarne

8. sierpnia 2015 r. sobota
W sobotnie przedpołudnia, w środku miasta, będziemy się spotykać z darami ziemi. Powąchamy, posmakujemy, skosztujemy, w małych dłoniach rozgnieciemy... a co? To za każdym razem będzie niespodzianka.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci w Galerii Dębiec

8. sierpnia 2015 r. sobota
Wakacje w pełni, a dzieci, które pozostały w Poznaniu nie będą się nudzić. W trzy najbliższe soboty w Galerii Dębiec odbędą się nieodpłatne warsztaty pt. "Wakacje z Dębcem - przyroda i przygoda". Spotkania zaplanowane są na 25 lipca, 1 i 8 sierpnia w godzinach 12:00-17:00. Ich celem jest zapewnienie dzieciom kreatywnej zabawy pod okiem animatorów. Będzie to także okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty w Cafe Leniwiec za 10 zł

4. sierpnia 2015 r. wtorek - 7. sierpnia 2015 r. piątek
W dniach 4 sierpnia - 7 sierpnia zapraszamy na warsztaty kulinarne i artystyczne. W czasie wolnym od szkoły i przedszkola dzieci nie musza się nudzić. Będziemy tworzyć niebanalne prace, pobudzimy wyobraźnię, w ruch pójdą niezwykłe materiały. A podczas wspólnego gotowania poznamy wyjątkowe smaki i zamienimy się w prawdziwych szefów kuchni.

Półkolonie dla dzieci 5-7 i 7-13 lat z robotami i eksperymentami

20. lipca 2015 r. poniedziałek - 21. sierpnia 2015 r. piątek
Przez całe wakacje zapraszamy na 5 dniowe półkolonie z robotami,eksperymentami. Podczas zajęć dla dzieci 7-13 lat zbudujemy i zaprogramujemy roboty z zestawów Lego Mindstorms grające w piłkę, robo- wyścigówkę, robo - kelnera, robo - zwierzaki, roboty walczące na ringu i wiele wiele więcej.

Letnie Warsztaty Twórcze

17. sierpnia 2015 r. poniedziałek - 28. sierpnia 2015 r. piątek
Zapraszamy na Letnie Warsztaty Twórcze w klubie "Junior Arts". "Wielki świat za pan brat" czyli pustynne tajemnice i egipskie ciemności, chińskie smoki i meksykańskie kaktusy, indiańskie pióropusze i kowbojskie kapelusze, hafanana - brasiliana, samba z piłką już od rana, paryski pokaz mody, londyńskie śledztwo i hiszpańska fiesta.

Zamkowe Lato dla Dzieci

1. lipca 2015 r. środa - 30. sierpnia 2015 r. niedziela
Przed nami dwa miesiące zabawy, wypoczynku, warsztatów, spektakli i projekcji kinowych. Poznamy teatr w dużym wymiarze i taki na dotyk. Zaczniemy dzień od dziecięcych poranków w kinie. Będziemy robić zdjęcia przez dziurkę od klucza, tańczyć, rysować, grać i śpiewać!
Konferencja Edukacji Demokratycznej

sierpień