Wydarzenia Warsztaty dla dzieci

Warsztaty muzyczne dla Dzieci w Poznaniu

Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa

7. marca 2015 r. sobota
Warsztaty artystyczne w Salonie Muzycznym Feliksa Nowowiejskiego. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) na warsztaty artystyczne z cyklu "Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa". Celem tego cyklu jest wprowadzenie dzieci w świat muzyki w sposób dla nich zrozumiały i naturalny.

Sito Sztuki

7. marca 2015 r. sobota
Sito Sztuki to cykl warsztatów dla dzieci polegający na tworzeniu prac przy wykorzystaniu różnorodnych technik plastycznych. Skierowany jest do dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Zajęcia mają na celu rozbudzenie kreatywności, zachęcenie do eksperymentowania zarówno w zakresie formy, jak i treści, przy jednoczesnym ugruntowywaniu wiedzy na temat tradycyjnie pojmowanej sztuki.

Strefa Zabawy

7. marca 2015 r. sobota
Lutowa odsłona warsztatów dziecięcych z cyklu Strefa Zabawy. Spotkania dla najmłodszych w Strefie Zabawy, gdzie dzieci w wieku 3-5 lat zetkną się z teatrem, literaturą, plastyką i tańcem w każdą sobotę w godz. 11-11.45 w Bawialni.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Eksperymenty naukowe dla dzieci - co sobotę

7. marca 2015 r. sobota
Są to zajęcia skierowane dla młodszych uczniów i przedszkolaków. Poprzez zabawę w eksperymenty dzieci samodzielnie określają prawa i zjawiska fizyko-chemiczne oraz poznają historię ich powstania.
Dzień Kobiet w Poznaniu

Bukiety w wazonach na Dzień Kobiet

7. marca 2015 r. sobota
Cafe Leniwiec zaprasza na inspirujące warsztaty, podczas których dzieci stworzą niepowtarzalne wazony - będziemy ozdabiać butelki i słoiki kolorowymi tasiemkami, koronkami i materiałami. Stworzymy również wspaniałe bukiety kwiatów, a gotowa praca stanie sie niezwykłym prezentem dla bliskiej osoby z okazji Dnia Kobiet.

Podróże małe i duże / Indie

7. marca 2015 r. sobota
Zapraszamy na cykliczne spotkania podróżnicze. Jak poznawać świat? Poprzez doświadczenie i podróżowanie nie tylko na nieznane lądy, ale także w głąb siebie. Od najmłodszych lat! Czy wiesz, że zapamiętujemy tylko 10 procent z tego, co czytamy, 20 procent z tego, co słyszymy, 30 procent z tego, co widzimy, 50 procent z tego, co widzimy i słyszymy, 70 procent z tego, co mówimy, 90 procent z tego, co robimy?
Dzień Kobiet dla Dzieci w Poznaniu

Dzień Inżynierki w Małym Inżynierze 8 marca 2015

8. marca 2015 r. niedziela
Czy nauki ścisłe są odpowiednie dla dziewczynek? Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w propagowaniu nauk ścisłych wśród dzieci możemy zdecydowanie odpowiedzieć – TAK! Chcemy dać szansę przekonać się o tym dzieciom, dlatego 8 marca zapraszamy wszystkie Małe Inżynierki na specjalne warsztaty z okazji ich święta.
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty czekoladowe

8. marca 2015 r. niedziela
W Dzień Kobiet zapraszamy na warsztaty czekoladkowe. Będziemy rozpuszczać różne rodzaje czekolady, tworzyć z nich czekoladowe cukierki w rozmaitych kształtach, a po połączeniu czekolady z ciekawymi dodatkami powstaną pyszne pralinki. Będzie słodko i smakowicie!!!
Spotkania dla Dzieci w Poznaniu

Mali odkrywcy, poranne zabawy

8. marca 2015 r. niedziela
Zapraszamy na cykl spotkań dla małych dzieci i ich opiekunów. Wspólnie pobawimy się, pośpiewamy, potańczymy, poturlamy, poleżymy, pobrudzimy, powąchamy (i jeszcze wiele, wiele innych "po"...). Będzie czas na poznanie nowego miejsca, powitanie, na wspólne bajek opowiadanie, na twórczą pracę rąk i nie tylko, na przekąskę i pożegnanie.

Modowo wystrzałowo! Płócienne worki

8. marca 2015 r. niedziela
Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak ważne są inspiracje w pracy projektanta, co można zrobić, by poprzez ubiór nadać sylwetce efekt wydłużenia, poszerzania, skrócenia czy wyszczuplania. Dzieci przekonają się też, że ciuchy nie służą tylko do noszenia. Zobaczą różne odzieżowe realizacje profesjonalnych projektów, dowiedzą się, jak poprzez ubiór można wyrażać swój charakter i osobowość.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Program edukacyjny dla Dzieci w Poznaniu

Sztuka Poznania

2. marca 2015 r. poniedziałek - 31. marca 2015 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Program Edukacyjny Kształtujący Osobowość Kreatywność Dzieci przez Sztukę. SZTUKA w programie pełni funkcję edukacyjną, wpływa na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dziecko uczestnicząc w zajęciach SZTUKA POZNANIA uczy się być ODBIORCĄ, BADACZEM SZTUKI, jak również staje się TWÓRCĄ podejmując własne działania artystyczne. SZTUKA POZNANIA stawia na rozbudzenie w dzieciach wrażliwości estetycznej poprzez obcowanie z dziełami sztuki.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty teatralne dla dzieci Kuferek wyobraźni

2. marca 2015 r. poniedziałek - 31. marca 2015 r. wtorek
Zapraszamy na pełne magii zajęcia dla maluszków i tych troszkę większych. Będziemy zapoznawać się z literaturą i muzyką, używać wyobraźni, radośnie odkrywać siebie i świat. Propozycja dla dzieci w wieku 2-6 lat oraz 7-12.

Warsztaty naukowe dla dzieci od 5 do 15 lat

4. marca 2015 r. środa - 31. marca 2015 r. wtorek
Już 7 marca Mały Inżynier rozpoczyna kolejny cykl zajęć weekendowych. Na wszystkie dzieci czeka niesamowita przygoda i moc atrakcji! Zajęcia weekendowe odbywają się przez cztery kolejne tygodnie i trwają cztery lub dwie godziny w zależności od wieku dzieci.

Piękny, wykonany z metalu samochód na pedały firmy Baghera oczaruje małych kierowców!
Przedstawiamy niezwykle kreatywną zabawkę - samochód na pedały firmy Baghera!
Specjalistyczny samochód na pedały firmy Baghera to w istocie w pełni wyposażona wciągarka, która zachwyci wszystkich małych majsterkowiczów.
Szybka dostawa, niskie ceny, 100% oryginalnych produktów.
Trudno wyobrazić sobie lepszy i bardziej trafiony prezent dla trzylatka niż nasz samochód na pedały firmy Baghera!

marzec

swiss cheap replica watches:replica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches replica watches Hublot replica