Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Atrakcje dla rodzin w Poznaniu

Wyspa Przygód - Sekrety Warty i Cybiny

26. lipca 2014 r. sobota
Lubicie rodzinnie spędzać czas na wspólnej zabawie? Podejmować razem ciekawe wyzwania, poznawać nowe zjawiska i miejsca - jak poznańska wyspa? Przyjdźcie do Bramy Poznania ICHOT na zajęcia z cyklu WYSPA PRZYGÓD. Czeka tu na Was wiele różnych niespodzianek i atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Słodkie warsztaty dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty w domach kultury, przedszkolach

1. lipca 2014 r. wtorek - 31. lipca 2014 r. czwartek
Kochane maluchy, już teraz przyjedziemy do Was zrobić pokaz tworzenia lizaczków i każde z Was będzie mogło zrobić swojego lizaka.
Zajęcia dla młodzieży w Poznaniu

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży

28. lipca 2014 r. poniedziałek - 1. sierpnia 2014 r. piątek
Masz 13-18 lat i lubisz robić zdjęcia? Chcesz ogarnąć możliwości aparatu i przestać używać trybu Auto? Weź udział w warsztatach fotograficznych dla młodzieży. Na zajęciach czeka Cię dużo praktyki i zero teorii - nasze warsztaty to ćwiczenia z aparatem w ręku, więc na pewno nie będziesz się nudzić.

Weekendowe warsztaty artystyczne w Domu Kultury Orle Gniazdo

4. sierpnia 2014 r. poniedziałek - 29. sierpnia 2014 r. piątek
Dom Kultury "Orle Gniazdo" zaprasza dzieci w wieku szkolnym na wakacyjne warsztaty artystyczne!!!

Półkolonie letnie z robotami dla dzieci (5-7 i 8-13 lat) już od 590zł

30. czerwca 2014 r. poniedziałek - 29. sierpnia 2014 r. piątek
Fantastyczne półkolonie z robotami dla dzieci w wieku 5-7 i 8-13 lat. Zapraszamy na półkolonie z budowaniem robotów. Warsztaty są połączeniem nauki logicznego myślenia, informatyki, robotyki i świetnej zabawy. Sam się przekonaj jak wiele radości i satysfakcji sprawia budowanie i programowanie robotów do walk sumo, szybkich robo-wyścigówek czy robotów kroczących. Zajęcia są prowadzone w sposób bezstresowy i gwarantujemy, że każdy z uczestników poradzi sobie na warsztatach :)

Smoki zagościły na Ostrowie Tumskim w Poznaniu

27. czerwca 2014 r. piątek - 30. sierpnia 2014 r. sobota
"Smoki - w stawie i na trawie" to tytuł nowej wystawy czasowej, którą będzie można obejrzeć w Rezerwacie Archeologicznym Genius loci na Ostrowie Tumskim. Wystawa fotograficzna autorstwa Tomasza Skorupki - archeologa i wybitnego fotografa, pracownika Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, ukazuje świat współcześnie żyjących gadów i płazów na tle fantastycznych stworzeń zrodzonych przed wiekami w ludzkiej wyobraźni.

lekkie przenośne siedzisko samochodowe dla dzieci 4-11 lat o wadze 15-36 kg, mieści się w damskiej torebce !
cena: 159 zł
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!

lipiec