Wydarzenia Warsztaty dla dzieci

Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Hasanki - tańcowanki dla dzieci w wieku 2-4 lata

2. kwietnia 2015 r. czwartek
Warsztaty Agaty zapraszają na wesołą przygodę z ruchem i tańcem dzieci wieku od 2 do 4 lat! Hasanki - Tańcowanki prowadzone są w oparciu o szeroko rozumianą technikę tańca współczesnego w połączeniu z elementami tańca klasycznego, przez improwizację taneczną, pantomimę po ogólne ćwiczenia usprawniające, a dominuje dobra zabawa!
Animacje dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty Balonowe w Palmiarni Poznańskiej

2. kwietnia 2015 r. czwartek
W gorączce przedświątecznych zakupów, przygotowań, zatrzymajmy się na chwilę, otwórzmy serca i pokażmy, że potrafimy pomóc! www.animacje-dla-dzieci.pl pragną zaprosić kolejny raz na: Warsztaty Balonowe w Palmiarni Poznańskiej. Tym razem warsztaty balonowe będą miały specjalny wymiar: Warsztaty Balonowe dla Zosi w dniu 02.04.2015r. w godz. 12.00 - 14.00. Całkowity dochód z warsztatów zostanie przekazany na leczenie Zosi!

Śpiewaki - czyli zajęcia umuzykalniające dla NAJmłodszych, 0-2 lat

2. kwietnia 2015 r. czwartek
Warsztaty Agaty zapraszają na zajęcia umuzykalniające metodą Edwina Eliasa Gordona. Celem zajęć jest rozwijanie zdolności muzycznych dziecka, kształtowanie języka muzycznego oraz umiejętność posługiwania się muzyką. Zajęcia prowadzone są w formie śpiewanek i rytmiczanek kierowanych bezpośrednio do dzieci. W czasie trwania zajęć dziecko ma pełną swobodę ruchu, rodzic bądź opiekun także aktywnie bierze udział w zajęciach.
Warsztaty muzyczne dla Dzieci w Poznaniu

Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa

4. kwietnia 2015 r. sobota
Warsztaty artystyczne w Salonie Muzycznym Feliksa Nowowiejskiego. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) na warsztaty artystyczne z cyklu "Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa". Celem tego cyklu jest wprowadzenie dzieci w świat muzyki w sposób dla nich zrozumiały i naturalny.
Wielka Moc Wielkiej Nocy w KIDDOS

6. kwietnia 2015 r. poniedziałek
Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim. Te wspaniałe świąteczne dni będą obfitowały w moc atrakcji, a bogaty program zajęć dla dzieci wypełni im czas na zabawie i pozwoli nawiązać nowe przyjaźnie. Zajęcia będą odbywały się w centrum kreatywnej zabawy KIDDOS. Rodzicom zaś oferujemy wspaniały wypoczynek i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji naszego hotelu.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty artystyczne i kulinarne wraz z opieką w dniu wolnym od szkoły

7. kwietnia 2015 r. wtorek
7 kwietnia to dzień wolny od szkoły, ale tego dnia wcale nie musi być nudno - zapraszamy do Leniwca na wspólną zabawę. Tego dnia dzieci mogą uczestniczyć w inspirujących warsztatach artystycznych, jak i we wspólnym gotowaniu.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Program edukacyjny dla Dzieci w Poznaniu

Sztuka Poznania

2. marca 2015 r. poniedziałek - 31. marca 2015 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Program Edukacyjny Kształtujący Osobowość Kreatywność Dzieci przez Sztukę. SZTUKA w programie pełni funkcję edukacyjną, wpływa na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dziecko uczestnicząc w zajęciach SZTUKA POZNANIA uczy się być ODBIORCĄ, BADACZEM SZTUKI, jak również staje się TWÓRCĄ podejmując własne działania artystyczne. SZTUKA POZNANIA stawia na rozbudzenie w dzieciach wrażliwości estetycznej poprzez obcowanie z dziełami sztuki.

Rozwojowe Grupy Zabawowe dla najmłodszych 0-3 lata

30. marca 2015 r. poniedziałek - 2. kwietnia 2015 r. czwartek
Rozwojowe Grupy Zabawowe to spotkania integracyjne i rozwojowe dla NAJmłodszych dzieci i ich opiekunów. Spotkania odbywaja się w formie grupowych zajęć wielozmysłowych, gdzie ideą przewodnią jest PERSPEKTYWA DZIECKA i WSPÓLNA zabawa Dzieci i opiekunów: zabawy ruchowe (zmysł równowagi) oraz zabawy edukacyjne i rozwojowe (zmysł wzroku, słuchu, dotyku, węchu), w tym zabawy z wykorzystaniem tzw. materiałów niedokończonych (np. piasek, kasza, mąka, papier, woda, owoce itp.).
Dotknij Teatru 2015

27. marca 2015 r. piątek - 3. kwietnia 2015 r. piątek
Blisko 50 polskich miast "Dotknie Teatru" Wystawy lalek i masek teatralnych, przechadzki teatralne, czytanie bajek przez aktorów, pokazy charakteryzacji teatralnej, warsztaty rodzinne, spotkania z twórcami, premiery spektakli, musicale - to tylko niektóre z atrakcji, jakie w tym roku teatry z blisko 50 polskich miast przygotowały dla swoich widzów na Międzynarodowy Dzień Teatru.

Jeśli nie wiesz, co podarować synkowi lub córeczce z okazji 3. urodzin, sięgnij po ten piękny, wykonany z metalu samochód na pedały.
Stylowy, designerski samochód na pedały to marzenie wszystkich małych chłopców, dziewczynek zresztą też!
Taczki to absolutnie niezbędne narzędzie pracy - wie o tym każdy ogrodnik!
Wykonany z metalu jeździk posiada gumowe, nierysujące podłogi koła
Piękna, stylowa linia, metaliczny połysk karoserii i te srebrne dodatki sprawiają, że dziecko poczuje się w nim, jak prawdziwy superkierowca!
Odkrycie, że odpychanie się za pomocą siły własnych nóżek może spowodować przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!

kwiecień

swiss cheap replica watches:replica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches replica watches Hublot replica