Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Nowy sezon w CK Zamek

4. września 2015 r. piątek
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych warsztatami artystycznymi odbywającymi się w pracowniach zamkowych do zapoznania się z ofertą obowiązującą w nowym sezonie artystycznym 2015/2016. We wrześniu przygotujemy otwarte warsztaty, koncerty, wystawy, spektakle i pokazy, które przybliżą kulisy działalności pracowni. Na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach prezentacji pracowni jest wstęp wolny.

Mała Akademia Sztuki

4. września 2015 r. piątek
Galeria "Profil" zaprasza dzieci w wieku od 4 do 11 lat do uczestnictwa w zajęciach plastycznych w ramach "Małej Akademii Sztuki". Akademia działa już od 10 lat i jest adresowana do najmłodszych wiekowo artystów. Autorski program oparty na różnorodnych dyscyplinach plastycznych (rysunek, malarstwo, grafika, elementy rzeźbiarskie) przeplatanych zajęciami ruchowymi, rozwija wyobraźnię, wrażliwość i kreatywność dzieci.
Atrakcje dla rodzin

Święto Toruńskiego Piernika

5. września 2015 r. sobota - 6. września 2015 r. niedziela
W pierwszy wrześniowy weekend toruńska starówka zamieni się w miodem płynącą i korzennymi przyprawami pachnącą krainę. Każdy kto myślał o wizycie w Grodzie Kopernika powinien go odwiedzić właśnie podczas Święta Toruńskiego Piernika. 5 i 6 września Toruń będzie tętnić życiem niczym jarmark z mocą piernikowych atrakcji, międzypokoleniową potańcówką i wieńczącym świętowanie jubileuszowym koncertem zespołu Kobranocka, z okazji 30-lecia.

Warsztaty teatralne w ODK Wiktoria

10. września 2015 r. czwartek
ODK "Wiktoria" działający w strukturach Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Winogrady w Poznaniu zaprasza dzieci w wieku szkolnym na WARSZTATY TEATRALNE. Profesjonalne prowadzenie zajęć przez zawodowego aktora, Pana Dariusza Jagodzińskiego.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Dni otwarte z MathRiders

29. sierpnia 2015 r. sobota - 6. września 2015 r. niedziela
MathRiders zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2 do 18 lat na wspólną zabawę z matematyką. Podczas dni otwartych w naszych Centrach Nauczania będzie można wspólnie spędzić czas przy rozwiązywaniu matematycznych zagadek, mierzeniu, warzeniu oraz zabawach i grach logicznych. Dla młodzieży mamy przygotowane specjalne atrakcje.

Warsztaty naukowe dla Dzieci od 5 do 15 lat

26. sierpnia 2015 r. środa - 21. września 2015 r. poniedziałek
Nowy rok szkolny - nowe wyzwania, nowe możliwości, spektakularne konstrukcje i zdumiewające eksperymenty - od 21 września Mały Inżynier otwiera swoje drzwi dla wszystkich początkujących naukowców. W ciągu całego roku szkolnego odbywa się 30 cotygodniowych spotkań, na których uczestnicy mają szansę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiedzę z zakresu różnych nauk ścisłych i technicznych.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Nowy rozkład jazdy dla najmłodszych w Concordia Design!

2. września 2015 r. środa - 4. października 2015 r. niedziela
Otwieramy nowy sezon pełen atrakcji dla dzieci! Concordia Design zaprasza na starannie zaprojektowane cykle warsztatów i wykładów dla najmłodszych. W tym roku można zapisać się m.in. na warsztaty z robotyki, ulubione przez dzieci spotkania, gdzie pod opieką profesjonalnych grafików uczą się projektowania w 3D, lub udać się na wykłady i warsztaty Uniwersytetu dla Dzieci! Pierwsze spotkania już w październiku!
Kurs angielskiego dla dzieci

empikschool_300x250_250815