Wydarzenia Warsztaty dla dzieci

Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Jak zostać Pomysłowym Dobromirem

27. maja 2015 r. środa
Łącz, wiąż, mieszaj i twórz! Pomysłowy Dobromir to zajęcia, na których dziecko na pewno nie będzie się nudzić! Eksperymenty, kreatywne zadania, majsterkowanie - to wszystko czeka na Przedszkolaki. Zajęcia ukierunkowane są na poznawczy i manualny rozwój dziecka. Zapewniają masę sensorycznych doznań, są świetną okazją do ćwiczenia przydanych umiejętności:)
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Niemowlandia - zajęcia dla niemowląt i malutkich dzieci

29. maja 2015 r. piątek
Zapraszamy na NIEMOWLANDIĘ - czyli oryginalne zajęcia rozwijające zmysły i postrzeganie świata dla Niemowląt i Małych Dzieci oparte o metodę SI Integracji Sensorycznej A.Jean Ayres. To świetna okazja do zabawy, rozwoju i zacieśniania więzi z dzieckiem oraz poznania innych Mam i Maluchów!

Maluszkolandia

29. maja 2015 r. piątek
Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców z maluchami na (12-24mies.) na warsztaty muzyczno - plastyczne, wykorzystujące psychologiczne metody pracy z Małymi Dziećmi, m.in MRR (Metode Ruchu Rozwijającego) Weroniki Sherborne.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Sito Sztuki - Motylem jestem....

30. maja 2015 r. sobota
Sito Sztuki to cykl warsztatów dla dzieci polegający na tworzeniu prac przy wykorzystaniu różnorodnych technik plastycznych. Skierowany jest do dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Zajęcia mają na celu rozbudzenie kreatywności, zachęcenie do eksperymentowania zarówno w zakresie formy, jak i treści, przy jednoczesnym ugruntowywaniu wiedzy na temat tradycyjnie pojmowanej sztuki.
Zajęcia rodzinne w Poznaniu

Razem w Muzeum - Teatralne bum!

30. maja 2015 r. sobota
"Razem w Muzeum" to ciekawa propozycja kierowana do odbiorców indywidualnych. W wybrane soboty zapraszamy mamy, tatusiów, dziadków, wujków wraz ze swoimi pociechami. Wspólnie będziecie mogli spędzić czas, wykonując niezwykłe ozdoby, bądź rozwiązując łamigłówki.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Strefa zabawy: Cztery żywioły i taniec

30. maja 2015 r. sobota
Warsztaty muzyczno-taneczne. Woda, ogień, powietrze, ziemia to żywioły występujące wokół nas. Czy znajdziemy je w muzyce? Czy można przedstawić je tańcem? Podczas zajęć spróbujemy pokazać odmienny charakter wody, ognia, powietrza i ziemi. Pomogą nam w tym specjalnie wybrane rekwizyty. Dzieci pozostają pod opieką prowadzących.
Dzień Dziecka w Małym Inżynierze

30. maja 2015 r. sobota
Już 30 maja Mały Inżynier zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania najważniejszego dnia w roku - Dnia Dziecka! Z tej okazji przygotowaliśmy wspaniałe warsztaty, na których każdy znajdzie coś dla siebie!
Razem w Muzeum - warsztaty w Muzeum Archidiecezjalnym

30. maja 2015 r. sobota
Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu uruchomiło cykl zajęć pt. "Razem w Muzeum". Warsztaty te skierowane są tak do dużych jak i mniejszych dzieci.
Muzyka dla Dzieci w Poznaniu

Koncert muzyki celtyckiej - z cyklu Muzyka dla NAJmniejszych

31. maja 2015 r. niedziela
Warsztaty Agaty zapraszają do muzycznej podróży do krainy Celtów - do Szkocji i Irlandii, gdzie przeniesiemy się podczas kameralnego koncertu muzyki celtyckiej, przeznaczonego dla kobiet w ciąży, niemowląt i małych dzieci do 5 roku życia! Występują muzycy: Przemysław Wawrzyniak oraz Michał Zator, a zabrzmią dudy szkockie, flety irlandzkie, bodhran, cajon oraz harfa celtycka.
Dzień Dziecka w Domu Kultury Pod Lipami

1. czerwca 2015 r. poniedziałek
W poniedziałek, 1 czerwca zapraszamy do Domu Kultury Pod Lipami na obchody Dnia Dziecka! Jak co roku przygotowaliśmy dla dzieci wiele atrakcji. Startujemy już o godzinie 15.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Program edukacyjny dla Dzieci w Poznaniu

Sztuka Poznania

1. maja 2015 r. piątek - 31. maja 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Program Edukacyjny Kształtujący Osobowość Kreatywność Dzieci przez Sztukę. SZTUKA w programie pełni funkcję edukacyjną, wpływa na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dziecko uczestnicząc w zajęciach SZTUKA POZNANIA uczy się być ODBIORCĄ, BADACZEM SZTUKI, jak również staje się TWÓRCĄ podejmując własne działania artystyczne. SZTUKA POZNANIA stawia na rozbudzenie w dzieciach wrażliwości estetycznej poprzez obcowanie z dziełami sztuki.
My Nie Gryziemy

19. maja 2015 r. wtorek - 14. czerwca 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Drodzy Rodzice i dzieci! Fundacja Ewy Naworol ma zaszczyt zaprosić dorosłych oraz najmłodszych do zapoznania się z ogólnopolską akcją edukacyjną dla dzieci i młodzieży pod patronatem serwisu Miasto Dzieci pod nazwą "My Nie Gryziemy".

show_count_pix
U nas znajdą Państwo artykuły, z którymi każde dziecko chętnie będzie się uczyło
czerwony jeździk Racer sprawi, ze świat stanie przed dzieckiem otworem.
Granatowe, jeansowe tenisówki na rzepy
cena: 149 zł
Odkrycie, że odpychanie się za pomocą siły własnych nóżek może spowodować przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
Oferujemy zabawki, które rozweselą każdego w chłodne, letnie dni.
Białe buciki ze srebrnymi, brokatowymi sercami
cena: 169 zł 259 zł

aborcja tabletki poronne wczesnoporonne top-modelz

swiss cheap replica watches: rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches rolex replica replica watches replica watches replica watches Hublot replica replica watches replica watches