Wydarzenia Warsztaty dla dzieci

Warsztaty muzyczne dla Dzieci w Poznaniu

Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa

8. listopada 2014 r. sobota
Warsztaty artystyczne w Salonie Muzycznym Feliksa Nowowiejskiego. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) na warsztaty artystyczne z cyklu "Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa". Celem tego cyklu jest wprowadzenie dzieci w świat muzyki w sposób dla nich zrozumiały i naturalny.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

II edycja bezpłatnych warsztatów w przedszkolach. Zapisy

13. października 2014 r. poniedziałek - 10. listopada 2014 r. poniedziałek
Rusza II edycja bezpłatnych warsztatów edukacyjnych w przedszkolach w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Opolu, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Szczecinie i Kołobrzegu organizowana przez Fundację VERBA.

Warsztaty języka migowego dla dzieci od 2 do 5 lat

15. października 2014 r. środa - 15. listopada 2014 r. sobota
Zapraszamy dzieci od 2 lat do 5 na warsztaty języka migowego. W ramach. zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Zapewniamy fachową obsługę pedagogiczną i nauczycielską.

Warsztaty naukowe dla Dzieci od 5 do 15 lat

29. października 2014 r. środa - 29. listopada 2014 r. sobota
Już 22 listopada Mały Inżynier rozpoczyna kolejny cykl zajęć weekendowych. Na wszystkie dzieci czeka niesamowita przygoda i moc atrakcji! Zajęcia weekendowe odbywają się przez cztery kolejne tygodnie i trwają cztery lub dwie godziny w zależności od wieku dzieci. Warsztaty są prowadzone w nieszablonowy sposób, pozwalając dzieciom i młodzieży pobudzić ich wyobraźnię. Uczestnicy zajęć, przez samodzielne wykonywanie większości czynności, nie tylko szybciej zapamiętują, ale także lepiej rozumieją zachodzące w przyrodzie procesy i zjawiska.
Program edukacyjny dla Dzieci w Poznaniu

Sztuka Poznania

20. października 2014 r. poniedziałek - 30. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Program Edukacyjny Kształtujący Osobowość Kreatywność Dzieci przez Sztukę. SZTUKA w programie pełni funkcję edukacyjną, wpływa na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dziecko uczestnicząc w zajęciach SZTUKA POZNANIA uczy się być ODBIORCĄ, BADACZEM SZTUKI, jak również staje się TWÓRCĄ podejmując własne działania artystyczne. SZTUKA POZNANIA stawia na rozbudzenie w dzieciach wrażliwości estetycznej poprzez obcowanie z dziełami sztuki.

Warsztaty z mody i ecodesignu dla dzieci w wieku 6-9 lat - wtorki 17:30

4. listopada 2014 r. wtorek - 2. grudnia 2014 r. wtorek
Kto i kiedy wymyślił torebkę? Jak wyglądały najzabawniejsze akcesoria w historii mody i kto je nosił? Czy można zrobić unikatowy pierścionek z gazet, bransoletkę z guzików a naszyjnik z nakrętek? Jak zrobić piękną szkatułkę na biżuterię i skarby?

Proste Życie w 21 dni
naferie_wyd_300x50_221014
Długopisy, ołówki i inne przybory, które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością.
Oferujemy produkty wspomagające rozwój dziecka. Zapraszamy!