Wydarzenia Warsztaty dla dzieci

Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Hasanki - tańcowanki dla dzieci w wieku 2-4 lata

23. kwietnia 2015 r. czwartek
Warsztaty Agaty zapraszają na wesołą przygodę z ruchem i tańcem dzieci wieku od 2 do 4 lat! Hasanki - Tańcowanki prowadzone są w oparciu o szeroko rozumianą technikę tańca współczesnego w połączeniu z elementami tańca klasycznego, przez improwizację taneczną, pantomimę po ogólne ćwiczenia usprawniające, a dominuje dobra zabawa!

Strefa Zabawy

25. kwietnia 2015 r. sobota
Lutowa odsłona warsztatów dziecięcych z cyklu Strefa Zabawy. Spotkania dla najmłodszych w Strefie Zabawy, gdzie dzieci w wieku 3-5 lat zetkną się z teatrem, literaturą, plastyką i tańcem w każdą sobotę w godz. 11-11.45 w Bawialni.
Zajęcia rodzinne w Poznaniu

Razem w Muzeum - Arcydzieło ze śmieci

25. kwietnia 2015 r. sobota
"Razem w Muzeum" to ciekawa propozycja kierowana do odbiorców indywidualnych. W wybrane soboty zapraszamy mamy, tatusiów, dziadków, wujków wraz ze swoimi pociechami. Wspólnie będziecie mogli spędzić czas, wykonując niezwykłe ozdoby, bądź rozwiązując łamigłówki.
Warsztaty edukacyjne dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków Nietypowa krowa, czyli o odwadze bycia Innym

25. kwietnia 2015 r. sobota
Fundacja Barak Kultury, w ramach festiwalu "Inwazja barbarzyńców", zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedszkolaków: "Nietypowa krowa, czyli o odwadze bycia innym", na podstawie opowiadań o Mamie Mu i Panu Wronie. Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat do zabaw i rozmów podejmujących tematykę odmienności, uczuć (wstyd, ciekawość, empatia) i tolerancji.
Taniec dla Dzieci w Poznaniu

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Taniec - siła

25. kwietnia 2015 r. sobota
Warsztaty opierają się na systemie ruchowym F.G.D (Fight Gravity Dance), który łączy w sobie doświadczenia ruchowe oraz zasady operowania ciałem, zaczerpnięte z technik tańca współczesnego i szeroko rozumianych sztuk walki.

Rysunkowy gąszcz, czyli tworzenie Palmiarni - warsztaty dla dzieci

25. kwietnia 2015 r. sobota
Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-9 lat na podstawie książki Elizy Piotrowskiej "Palmiarnia". Na początku warsztatów dzieci poznają różne strefy klimatyczne, florę i faunę z Palmiarni Poznańskiej. Następnie stworzą egzotyczny rysunkowy gąszcz, czyli wykonają ilustracje roślin występujących w poszczególnych pawilonach. Na koniec będzie czas na "ucztę pod palmami", podczas której dzieci wcielą się w rolę pomysłowych szefów kuchni i wymyślą dania z tropikalnych owoców.
Koncert dla małych dzieci w Poznaniu

Wyjątkowy Koncert Folkowy - dla NAJmniejszych, czyli dla dzieci do 4 lat!

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Warsztaty Agaty zapraszają na rarytas muzyczny - koncert muzyki ludowej, polsko-łemkowskiej, dla NAJmniejszych! A po koncercie muzyczne zabawy... Zapraszamy szczególnie kobiety w ciąży oraz dzieci od urodzenia do lat 4 z opiekunami. Gwarantujemy bezpieczną i swobodną atmosferę oraz dobrą zabawę.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Program edukacyjny dla Dzieci w Poznaniu

Sztuka Poznania

1. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
Program Edukacyjny Kształtujący Osobowość Kreatywność Dzieci przez Sztukę. SZTUKA w programie pełni funkcję edukacyjną, wpływa na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dziecko uczestnicząc w zajęciach SZTUKA POZNANIA uczy się być ODBIORCĄ, BADACZEM SZTUKI, jak również staje się TWÓRCĄ podejmując własne działania artystyczne. SZTUKA POZNANIA stawia na rozbudzenie w dzieciach wrażliwości estetycznej poprzez obcowanie z dziełami sztuki.

Warsztaty naukowe dla dzieci od 8 do 15 lat

16. kwietnia 2015 r. czwartek - 16. maja 2015 r. sobota
Już 16 maja rozpoczyna się ostatni przedwakacyjny cykl zajęć weekendowych Małego Inżyniera. Na wszystkie dzieci czeka niesamowita przygoda i moc atrakcji! Zajęcia weekendowe odbywają się przez cztery kolejne tygodnie i trwają cztery lub dwie godziny w zależności od wieku dzieci.

ADIDAS LK Trainer Ortholite różowe adidasy
Granatowe adidasy z diodami na rzepy.
cena: 149 zł
Sandały chroniące palce. System geox respira
cena: 189 zł 279 zł
Przedstawiamy niezwykle kreatywną zabawkę - samochód na pedały firmy Baghera!
Pięknie skonstruowana zabawka znakomicie sprawdzi się w charakterze prezentu!
Designerski samochód w stylu retro oczaruje każdego, kto go zobaczy.
Miętowe adidasy z wymiennymi światełkami LED
cena: 259 zł

kwiecień

https://www.youtube.com/watch?v=K1Ak9Dcm-d4 | aborcja tabletki poronne wczesnoporonne