Wydarzenia Warsztaty dla dzieci

Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Wielozmysłowe warsztaty kulinarne

4. lipca 2015 r. sobota
W sobotnie przedpołudnia, w środku miasta, będziemy się spotykać z darami ziemi. Powąchamy, posmakujemy, skosztujemy, w małych dłoniach rozgnieciemy... a co? To za każdym razem będzie niespodzianka.
Warsztaty rodzinne w Poznaniu

Ślady - znaki. Aborygeński przepis na sztukę

8. lipca 2015 r. środa
Warsztaty rodzinne, prowadzenie: Martyna Rzepecka Najmłodsi wraz z opiekunami poznają tajniki wytwarzania farb naturalnych oraz techniki malarskie stosowane przez Aborygenów. Sztuka pełna znaczeń i symboli stanie się pretekstem do stworzenia autorskich śladów, inspirowanych sztuką aborygeńską.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Rodzinny Tabor w Zawadce Rymanowskiej

5. lipca 2015 r. niedziela - 12. lipca 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Potańcówki na ludowo, gry i zabawy tradycyjne dla dzieci, śpiewanie, muzykowanie na cymbałach i basach i warsztaty rzemieślnicze, wykłady i widowiska - wspaniałe twórcze wakacje w pięknym Beskidzie Niskim - Rodzinny Tabor w Zawadce Rymanowskiej, 5 - 12 lipca.

Biblioteka w Zaczarowanym Ogrodzie

7. lipca 2015 r. wtorek - 30. lipca 2015 r. czwartek
Zapraszamy serdecznie dzieci i rodziców na wakacyjne warsztaty i spotkania z książkami. Spotykamy się przez cały lipiec w każdy wtorek(16.30- 18.30) i czwartek (12.30-14.30)w naszym Zaczarowanym Ogrodzie na Grodziskiej 15. Wstęp wolny!!! Nasze spotkania są kontynuacją zeszłorocznej Wędrującej Biblioteki na Polanie która odbywała się w Parku Sołackim.

Półkolonie dla dzieci 5-7 i 7-13 lat z robotami i eksperymentami

20. lipca 2015 r. poniedziałek - 21. sierpnia 2015 r. piątek
Przez całe wakacje zapraszamy na 5 dniowe półkolonie z robotami,eksperymentami. Podczas zajęć dla dzieci 7-13 lat zbudujemy i zaprogramujemy roboty z zestawów Lego Mindstorms grające w piłkę, robo- wyścigówkę, robo - kelnera, robo - zwierzaki, roboty walczące na ringu i wiele wiele więcej.

Zamkowe Lato dla Dzieci

1. lipca 2015 r. środa - 30. sierpnia 2015 r. niedziela
Przed nami dwa miesiące zabawy, wypoczynku, warsztatów, spektakli i projekcji kinowych. Poznamy teatr w dużym wymiarze i taki na dotyk. Zaczniemy dzień od dziecięcych poranków w kinie. Będziemy robić zdjęcia przez dziurkę od klucza, tańczyć, rysować, grać i śpiewać!
Wygraj rodzinna wycieczkę w konkursie Limango

Zabawki, które sprawią frajdę każdemu. Sprawdź sam!
W sprzedaży układanki już dla najmłodszych. Zobacz!
U nas znajdą Państwo artykuły, z którymi każde dziecko chętnie będzie się uczyło
Drabinki są solidnie i estetycznie wykonane, mają żywe kolory oraz dodatkowe sprzęty - kółka gimnastyczne, lina itd.
Oferujemy zabawki, które rozweselą każdego w chłodne, letnie dni.
W naszej ofercie najnowsze gry Granny. Zobacz.

lipiec