Wydarzenia Warsztaty dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla Dzieci w Poznaniu

Akademia Młodego Kucharza: mini-pizza

24. października 2014 r. piątek
Zapraszamy małych szefów kuchni na niezwykłą przygodę z pizzą. Maluchy dowiedzą się jak prosto i szybko przygotować smaczną pizzę – ale troszkę nietypową. Będziemy kroić warzywa i inne dodatki, a następnie zapieczemy je na... tortilli.

Strefa Zabawy

25. października 2014 r. sobota
Rozpoczynamy nowy sezon w Strefie Zabawy gdzie dzieci w wieku 3-6 lat zetkną się z teatrem, literaturą, plastyką i tańcem w każdą sobotę w godz. 10-10.45 w Bawialni.
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty dla dzieci na Targach Happy Baby

25. października 2014 r. sobota
Cafe Leniwiec zaprasza na warsztaty – tym razem spotkamy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, podczas targów Happy Baby.
Warsztaty mody dla Dzieci w Suchym Lesie

Kreatywne Warsztaty Mody Kokoleti

25. października 2014 r. sobota
Nowo otwarty Salon obuwia dziecięcego Kokoleti w Galerii Sucholeskiej zaprasza na kreatywne warsztaty mody dla dzieci, zabawy, konkursy a także pokaz mody dziecięcej markowych kolekcji obuwia, okularów i ubrań. Dodatkową atrakcją będzie możliwość uzyskania porady od stylisty dziecięcego.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Misja - dobry projekt, warsztaty projektowe dla dzieci

25. października 2014 r. sobota
Projekt warsztatów adresowany jest do dzieci i młodzieży od lat 8. Jego celem jest pobudzenie wyobraźni, świadomości młodych mieszkańców związanych z ich otoczeniem, uwrażliwienie na detale, zaangażowanie we wspólne działanie, zaznajomienie z podstawowymi pojęciami związanymi z procesem projektowym, takimi jak kompozycja, projektowanie graficzne, urbanistyka, ekologia, wzbogacenie o doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów manualnych, czyli umiejętność przekształcenia pomysłów w istniejący projekt lub konkretny obiekt.
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Rodzinna Niedziela - Robotowy zawrót głowy

26. października 2014 r. niedziela
Serdecznie zapraszamy na Rodzinną Niedzielę z robotami. Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat i 7-13 do przyjścia na warsztaty z konstruowania robotów. Najmłodsi na zajęciach zbudują robo psiaka, który będzie za wami podążał niczym wierny zwierzak, a starsi zrobią robota rycerza, który stoczy pojedynek z innymi konstrukcjami.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Zajęcia relaksacyjne dla dzieci - zajęcia pokazowe

27. października 2014 r. poniedziałek
Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziemy oswajać dziecięce emocje. Przede wszystkim nauczymy się je wyrażać i nazywać – każdy przecież ma prawo być zły, smutny, rozżalony...

Warsztaty filmowe dla amatorów / młodzieży / dzieci

28. października 2014 r. wtorek
Ruszają zapisy na warsztaty filmowe dla amatorów / młodzieży / dzieci. Warsztaty mają na celu przygotowaniu uczestnika do samodzielnego tworzenia materiałów filmowych. W ramach zajęć planowane są wykłady oraz część praktyczna. Wykłady będą dotyczyć podstawowych zagadnień związanych z pracą operatora / scenarzysty / montażysty / dziennikarza.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

II edycja bezpłatnych warsztatów w przedszkolach. Zapisy

13. października 2014 r. poniedziałek - 10. listopada 2014 r. poniedziałek
Rusza II edycja bezpłatnych warsztatów edukacyjnych w przedszkolach w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Opolu, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Szczecinie i Kołobrzegu organizowana przez Fundację VERBA.

Warsztaty języka migowego dla dzieci od 2 do 5 lat

15. października 2014 r. środa - 15. listopada 2014 r. sobota
Zapraszamy dzieci od 2 lat do 5 na warsztaty języka migowego. W ramach. zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Zapewniamy fachową obsługę pedagogiczną i nauczycielską.
Program edukacyjny dla Dzieci w Poznaniu

Sztuka Poznania

20. października 2014 r. poniedziałek - 30. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Program Edukacyjny Kształtujący Osobowość Kreatywność Dzieci przez Sztukę. SZTUKA w programie pełni funkcję edukacyjną, wpływa na rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dziecko uczestnicząc w zajęciach SZTUKA POZNANIA uczy się być ODBIORCĄ, BADACZEM SZTUKI, jak również staje się TWÓRCĄ podejmując własne działania artystyczne. SZTUKA POZNANIA stawia na rozbudzenie w dzieciach wrażliwości estetycznej poprzez obcowanie z dziełami sztuki.

Proste Życie w 21 dni
naferie_wyd_300x50_221014
Oferujemy produkty wspomagające rozwój dziecka. Zapraszamy!
Ciepłe i kolorowe, teraz w wyprzedażowych cenach!

październik

download free mp3 songs