Wydarzenia - Warsztaty dla dzieci

Zajęcia dla Dzieci i dorosłych w Poznaniu

Warsztaty Agaty - zapisy i nowy grafik

19. września 2014 r. piątek
Atrakcyjne zajęcia Rozwojowych Grup Zabawowych dla Dzieci do lat 3 – w tym grupy z psychologiem oraz po angielsku; a także grupy taneczne dla dorosłych – w tym Mój Taniec i Taniec z Udziałem Dziecka, oraz wiele innych warsztatów i spotkań.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Potwór zwany nudą - warsztaty dla dzieci

20. września 2014 r. sobota
Baśniową krainę Adun zaatakował straszny potwór. Wszyscy jej mieszkańcy zaczynają chorować na nudę. Nic im się nie chce i nic nie robią cały dzień. Czy jest dla nich ratunek? Przekonajmy się sami. Na warsztatach dla dzieci napiszemy swój własny koniec tej historii. Zrobimy do niej ilustracje na olbrzymim płótnie. A na koniec przedstawimy nasze dzieło wszystkim tym, dla których nuda to nienudny temat.

Nie przegap - Warsztaty dla dzieci

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty w domach kultury i przedszkolach

20. sierpnia 2014 r. środa - 20. września 2014 r. sobota
Kochane maluchy, już teraz przyjedziemy do Was zrobić pokaz tworzenia lizaczków i każde z Was będzie mogło zrobić swojego lizaka.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Warsztaty w Waszym przedszkolu i szkole

1. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
Kochane maluchy, już teraz przyjedziemy do Was zrobić pokaz tworzenia lizaczków i każde z Was bez opuszczania przedszkola lub szkoły będzie mogło zrobić swojego lizaka.
Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Profesjonalne zajęcia z robotyki dla dzieci od 5-7 i 8-13lat (od TwojRobot.pl)

1. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
Zapraszamy na weekendowe zajęcia budowania robotów. Warsztaty są połączeniem nauki logicznego myślenia, informatyki, robotyki i świetnej zabawy. Sam się przekonaj jak wiele radości i satysfakcji sprawia budowanie i programowanie robotów do walk sumo, szybkich robo-wyścigówek czy robotów kroczących. Zajęcia są prowadzone w sposób bezstresowy i gwarantujemy, że każdy z uczestników poradzi sobie na warsztatach :).

Warsztatowe popołudnia dla dzieci w Klubie Kameleon

9. września 2014 r. wtorek - 30. września 2014 r. wtorek
W ofercie: język angielski, zajęcia usprawniające motorykę rąk, zajęcia taneczne, wf dla malucha, taekwondo, logopedia, okazjonalne zajęcia warsztatowe oraz urodziny.

Warsztaty w ODK Orbita

16. września 2014 r. wtorek - 30. września 2014 r. wtorek
Osiedlowy Dom Kultury "Orbita" w Poznaniu zaprasza na warsztaty.
Nowy festiwal Kino Dzieci

27. września 2014 r. sobota - 5. października 2014 r. niedziela
50 pięknych filmów. 15 miast w Polsce. 10 dni pokazów, zabaw, warsztatów i rozmów. Kino Dzieci, czyli największe w Polsce filmowe święto dla dzieciaków startuje 27 września. Dziś ogłaszamy pełny program i ruszamy z nową stroną internetową. Kino Dzieci to najlepsze produkcje nakręcone w ostatnich latach dla młodych widzów, w większości niepokazywane dotąd w Polsce. To filmowa uczta dla dzieci w wieku 5-12 lat, ich rodziców, dziadków i opiekunów.

Proste Życie w 21 dni
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!

wrzesień