Wydarzenia Imprezy plenerowe Atrakcje dla rodzin z dziećmi w Poznaniu

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

5. grudnia 2014 r. piątek - 7. grudnia 2014 r. niedziela

W dniach 5-7 grudnia Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się stolicą artystycznego rękodzieła. Podczas wydarzenia nie zabraknie ręcznie wykonanych zabawek dla dzieci, oryginalnej ceramiki i szkła, biżuterii oraz ubiorów od awangardowych projektantów, a także ciekawych elementów wystroju wnętrz.

Strefa Dziecka

EDUKACJA PRZEZ ZABAWĘ!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Strefy Dziecka także zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne!

Piątek, 5 grudnia to dzień przygotowany specjalnie dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych.

CAVALIADA oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych przygotowały ciekawe atrakcje. Zapraszamy do zapoznania się z niespodziankami, które przygotowaliśmy dla maluchów.

Oprócz Strefy Dziecka, najmłodsi odwiedzą Pawilon Polskiej Hodowli oraz zobaczą atrakcyjne pokazy na Arenie Pokazów.

Strefa KIDS ZONE zaprasza wszystkie dzieci w godzinach od 9.00 do 16.00.

Liczba miejsc ograniczona!

Nie ma lepszego miejsca, w którym sport spotyka się artystycznymi kreacjami, szaleństwo plastyczne miesza się z radosnymi zabawami ruchowymi, a do tego wszystkiego inspiruje i pobudza jeździecka atmosfera. Na wszystkie maluchy czeka Strefa Dziecka (paw. 6), w której oprócz sportowych zabaw dzieci poznają one dobroczynny wpływ jeździectwa i kontaktu ze zwierzętami.

Piekarnia młodego jeźdźca
Animacje dla Dzieci
Wioska Indian
Rycerski obóz
Strefa Ruchu Akademii Wychowania Fizycznego

Na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych zapraszamy w dniach 5 - 7 grudnia 2014. Festiwal odbywa się w pawilonach 6A i 6.

Godziny otwarcia Festiwalu:

Piątek 12.00 - 19:00

Sobota 10.00 - 19.00

Niedziela 10.00 - 18.00

Kasy biletowe czynne w godzinach:

Piątek 11:30 - 18:30

Sobota 9.30 - 18.30

Niedziela 9.30 - 17.30

Ceny biletów:

· bilet jednorazowy 9 zł/os. >>KUP BILET ONLINE<<
· bilet ulgowy (emeryci, renciści, uczniowie szkół podstawowych) 6 zł/os.
· dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny

Lokalizacja:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
pawilony 6A i 6