Wydarzenia Dla rodziców Warsztaty dla Rodziców w Poznaniu

Świadomy Tata! Rodzicielstwo z męskiego punktu widzenia

11. sierpnia 2011 r. czwartek

Świadomy Tata! Rodzicielstwo z męskiego punktu widzenia - Świadoma Mama odsłona dziesiąta! Jaką rolę w wychowaniu malucha pełni Tata? Czy istnieje instynkt ojcowski? Rola Taty jest wyjątkowa i niezwykle ważna dla rozwoju dziecka, dlatego na kolejnym spotkaniu Świadomej Mamy porozmawiamy o rodzicielstwie z męskiego punktu widzenia!
11 sierpnia już po raz dziesiąty spotkamy się ze Świadomymi Rodzicami, by porozmawiać o wychowaniu naszych małych pociech. Tym razem skupimy się na ważnej roli Taty, a radzić nam będą: seksuolog Aleksandra Głowińska z Centrum Psychologicznego Interio, psycholog Marcin Byks współpracujący z centrum Integracja Plus oraz położna, założycielka szkoły rodzenia „Świadome Macierzyństwo" - Halina Król. Spotkanie poprowadzi aktorka i szczęśliwa mama - Katarzyna Bujakiewicz.

Eksperci opowiedzą m.in.: o roli przyszłego taty w czasie porodu, przygotowaniu mężczyzny do roli ojca, relacji między rodzicami, gdy na świecie pojawia się dziecko.

Na spotkanie zapraszamy zarówno przyszłych, jak i obecnych rodziców. Na uczestników czekają upominki i atrakcyjne nagrody.

Dziesiąte spotkanie z cyklu „Świadoma Mama" już 11 sierpnia w Hotelu Poznańskim w Luboniu. Rejestracja odbywa się na portalu www.swiadomamama.pl . Zapraszamy!