Wydarzenia Dla rodziców Stroje dla Dzieci na karnawał i nie tylko, wypożyczalnia dla Dzieci w Poznaniu

Wypożyczalnia kostiumów dla Dzieci - Szafa Przebierańca!

28. lutego 2014 r. piątek

NOWE STROJE! NINJAGO, STAR WARS oraz GORMITI i TRANSFORMERS BUMBLEBEE, KRÓLEWNY i WRÓŻKI, zwierzątka, owoce i warzywa oraz wiele innych w Szafie Przebierańca! Czas karnawału to gorący okres nie tylko dla dzieci, które marzą aby być królewną choć ten jeden raz w roku! To przede wszystkim wyzwanie dla rodziców! Ale nie tylko karnawał jest okazją do przebierania się Dzieci za księżniczki lub rycerzy.

Nasza SZAFA PRZEBIERAŃCA to rozwiązanie problemu - już od paru lat ubiera maluchy na baliki i Jasełka. Mamy szeroki wybór kostiumów w różnych rozmiarach, nawet dla niemowląt :-)

Otwieramy dla Was swe podwoje nawet poza karnawałem! Zapraszamy po piękne stroje karnawałowe dla małych księżniczek i prawdziwych bohaterów! U nas znajdziesz dobre czarownice i śliczne wróżki! A nad karnawałowym porządkiem czuwa szeryf! Dołączyły też do nas stroje zwierzątek :)!

Cena za wypożyczenie wynosi 35 zł (+50 zł kaucja), ale jak wiadomo kaucja wraca do rodzica :-) a stroje są naprawdę piękne!!! Dzieci będą zachwycone!

Cena liczona jest za WYPOŻYCZENIE stroju do 3 dni , a nie za dobę :)!!!

Szafa Przebierańca juz od paru lat ubiera maluchy na baliki i Jasełka. Mamy szeroki wybór kostiumów w różnych rozmiarach, nawet dla niemowląt :-)
Część strojów jest uszyta własnoręcznie - pojedyńcze egzemplarze!

Możliwość telefonicznej rezerwacji strojów - praktycznie i wygodnie! Zapewniamy strój na konkretny termin *

ZAPRASZAMY!!!!

Szafa Przebierańca - dom prywatny (nie w Klubie dla Maluszków GZUBY)

WYPOŻYCZALNIA czynna pon. - pt. w godz. 18.00-20.00