Wydarzenia Warsztaty dla dzieci Warsztaty przyrodnicze dla Dzieci w Poznaniu

Zakładamy miniogródek

25. kwietnia 2010 r. niedziela

Podczas warsztatów będziemy pracować z podłożem kokosowym, nasionami roślin szybko kiełkujących (fasoli mung, ciecierzycy, rzeżuchy), drobnymi kamyczkami i szyszkami żywotnika oraz drobnymi gałązkami tawuły i pęcherznicy z młodymi liśćmi. Te wszystkie elementy wykorzystamy, żeby stworzyć mini ogródek. Gotowe prace dzieci zabiorą ze sobą do domu.
Zachęcamy do zapisów, grupa jest max 6 osobowa.

Zapraszamy do przytulnej pracowni Akademii Przyrody wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Zajęcia trwają 1,5 godz., w tym przynajmniej 40 min dobrej zabawy w trzech salkach zabawowych.

Termin: 25 IV (niedziela), godz. 10.30-12.00

Koszt zajęć: 20zł/dziecko

Adres: Akademia Przyrody dr inż. Ewa Czajka, ul. Kołobrzeska 5/4, Poznań- Smochowice

Zapisy: 602 322 730-Ewa Czajka lub ewa.czajka@poczta.fm

Mamo/Tato, jeśli macie również dziecko poniżej 2 roku życia, serdecznie zapraszamy z dwójką (za młodsze nie pobieramy opłaty-jeśli rodzeństwo bierze udział w zajęciach). Prowadząca zajęcia zajmie się "starszym" dzieckiem, a Wy Drodzy Rodzice pobawicie się z maluchem w którejś z naszych salek zabawowych. Na miejscu jest przewijak, mokre chusteczki, krem do pupy.

Akademia Przyrody dr inż. Ewa Czajka

• Ul. Kołobrzeska 5/4, Poznań- Smochowice