Wydarzenia Kategoria ogólna Legenda o poznańskich koziołkach

Legenda o poznańskich koziołkach

15. lipca 2006 r. sobota

II Letni Festiwal Muzyka z Kórnika ma propozycję dla dzieci , zwłaszcza najmłodszych.Aktorzy poznańskiego Teatru Animacji -pan Piotr Grabowski i pan Grzegorz Ociepka z Grupy Teatralnej "Promyk" zapraszają dzieci do wyprawy w świat wielkopolskich bajań i legend,gdzie wszystkich ciekawych i odważnych oczekuje fascynująca opowieść o drodze dwóch koziołków na ratuszową wieżę w Poznaniu.

Przedstawienie będzie doskonałą okazją do czynnej zabawy.To ciekawy i przyjemny sposób na poznanie historii,która każdy prawdziwy Wielkopolanin powinien znać!

Aktorzy angażują dzieci w przestrzeń gry scenicznej i losy bohaterów.

Arboretum w Kórniku , godz.14.00