Wydarzenia Kategoria ogólna Dzień Babci i Dzień Dziadka dla Dzieci w Poznaniu

Zróbmy własnoręcznie prezent dla Babci i Dziadka

9. stycznia 2010 r. sobota

Samodzielnie zrobiony przez dziecko prezent jest zdecydowanie najpiękniejszy. Małe rączki z wielkim zaangażowaniem tworzą prezenty, których w żadnym sklepie się nie kupi. A radość obdarowanych jest zawsze absolutnie szczera.
Podczas warsztatów dzieci wykonają dwa prezenty- dla Babci i Dziadka. Dla Babci wykonamy z nasion kwiat, a dla Dziadka obraz techniką Decoupage -naklejanie serwetek). Pracując z dziećmi w Akademii Przyrody staramy się uzmysławiać im, że coś co pozornie jest nam już nie potrzebne można wykorzystać w ciekawy sposób, dlatego podczas zajęć użyjemy miedzy innymi kartonów.

Zapraszamy do przytulnej pracowni Akademii Przyrody wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Zajęcia trwają 1,5 godz., w tym przynajmniej 40 min dobrej zabawy w trzech salkach zabawowych.

Termin: 9 I 2010(sobota), godz. 16.00- 17.30

Koszt zajęć: 20zł/dziecko
Adres: Akademia Przyrody dr inż. Ewa Czajka, ul. Kołobrzeska 5/4, Poznań- Smochowice
Zapisy: 602 322 730-Ewa Czajka lub ewa.czajka@poczta.fm
Mamo/Tato, jeśli macie również dziecko poniżej 2 roku życia, serdecznie zapraszamy z dwójką (za młodsze nie pobieramy opłaty-jeśli rodzeństwo bierze udział w zajęciach). Prowadząca zajęcia zajmie się „starszym" dzieckiem, a Wy Drodzy Rodzice pobawicie się z maluchem w którejś z naszych salek zabawowych. Na miejscu jest przewijak, mokre chusteczki, krem do pupy.

Akademia Przyrody dr inż. Ewa Czajka

• Ul. Kołobrzeska 5/4, Poznań- Smochowice